DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 12-20 EUR/h
  • Firma: ASELECTRIC OY
  • Kontakt: Szymon Adamski
  • Telefon: +358417081407
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy na rynku Fińskim poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektryk chętnych wyjechać do pracy w Finlandii (Espoo).

Zakres prac:

  • montaż instalacji elektrycznych;
  • układanie i podłączanie kabli;
  • podłączanie szaf rozdzielczych średnich i wysokich napięć.

Minimalne wymagania stawiane kandydatom

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (praca wyłącznie w języku angielskim);
  • gotowość do podjęcia pracy 14go Października 2019;
  • doświadczenie lub wykształcenie w zawodzie elektryka.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do i powyżej 1kV;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • doświadczenie przy podłączaniu szaf rozdzielczych.
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie na projektach w Finlandii;
  • fińskie szkolenia (zielona karta BHP, Emergency First Response, SFS6002)

Nasza oferta

  • umowa o pracę zgodna z Fińskim prawem oraz porozumieniami związkowymi;
  • zakwaterowanie w Espoo;
  • niezbędne szkolenia;
  • atrakcyjna stawka godzinowa;
  • możliwość nawiązania długiej współpracy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o wysłanie CV oraz wypełnienie formularza znajdującego się pod tym linkiem: