DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17-22 EUR/h
  • Firma: D&D Invest
  • Kontakt: Jari Tiitto
  • Telefon: +358400862837
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia,

Forma pracy: Pełny etat

Umowa:Umowa o pracę

Liczba wakatów: 2

Obsługa i ustawianie Tokarek CNC. (Mazak Mazatrol)

WYMAGANIA:

Preferowana umiejętność programowania z pulpitu w Mazatrol lub Fanuc

Minimum 2-3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku operator CNC, programista CNC

Umiejętność czytania rysunków technicznych

OFERUJEMY:

Możliwość regularnych zjazdów do Polski

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Pracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracy

Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)

dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).

28 dni płatnego urlopu,

Kontrakt długoterminowy

Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.

ubezpieczenie

kontrakt z firmą w Finlandii

Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii

D&D Invest

Helsinki, Finland.

www.scandinavianjob24.com

[email protected]

+358 400 862837 (+WhatsApp)