DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.
  • Kontakt: Piotr Romaniuk
  • Telefon: 503 590 603
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o.  (nr lic. 8680) dla swojego Klienta,  poszukuje pracowników ogólnobudowlanych.

Miejsce pracy: Finlandia- Tampere
Główne obowiązki:
- praca przy budowie placów zabaw i zagospodarowaniu małej architektury
Oczekujemy:
- Dobrej kondycji fizycznej
- Pełnej sprawności psychoruchowej
- Znajomości podstawowych zagadnień budowlanych
- Umiejętności obsługi ręcznych i elektrycznych narzędzi budowlanych
- Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane

- Prawa jazdy kategorii B
- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
- Umowę zlecenie
- Stawka godzinowa 9-10 Euro netto
- Praca przez ok. 5 miesięcy
- 40-sto godzinny tydzień pracy z możliwością pracy w weekendy
- Transport oraz wyżywienie we własnym zakresie
- Pomoc w zakwaterowaniu – koszt po stronie pracownika 85 €

Oferta pracy jest ofertą pracy tymczasowej !
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677)”.