DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Eezy VMP
  • Kontakt: Paulina Bartoszek
  • Telefon: +358 50 344 6315
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rzeźnik

 Eezy Henkilöstöpalvelut to fińska firma świadcząca usługi HR z kompleksową ofertą rozwoju kadr, rekrutacji. Powstała w wyniku połączenia się dwóch wiodących agencji zatrudnienia na rynku fińskim VMP Oyj i Smile Oyj.

Pracownicy Eezy pracują w całej Finlandii, od Rovaniemi po Hanko, przynosząc korzyści dla pracowników i firm.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko :

RZEŹNIK

Miejsce pracy: Finlandia – Forssa

Nr. Ref. RZ/F

Opis stanowiska: praca przy rozbiórce mięsa wieprzowego przy stole, który obraca się co 1 godzinę.

Wymagania :

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • doświadczenie przy rozbiórce wieprzowiny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami fińskiego prawa pracy
  • wynagrodzenie wypłacane jest dwa razy w miesiącu
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie (koszt wynajmu ponosi pracownik; 2-3 pokoje + kuchnia, wszystkie meble i przybory są dostępne )

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim w tytule wiadomości prosimy o wpisanie nr ref. RZ/F z opisem doświadczenia zawodowego.