• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Adecco Polska
  • Kontakt: Sandra Czok
  • Telefon: 723190275
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta z branży przetwórstwa żeliwa poszukujemy osób na stanowisko:

Odlewnik - Finlandia

Miejsce pracy: Finlandia, Uusikaupunki

Opis stanowiska:

  • Materiał: żeliwo szare i żeliwo sferoidalne
  • Praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Praca 8 godzin dziennie (40h tygodniowo)
  • Przygotowanie form do odlewów, kontrola procesu wykonywania odlewu, kontrola jakości i wykańczanie pod względem jakości wykonanych elementów.
Poszukujemy osoby:

  • z min 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjnej do podjęcia pracy stałej za granicą na okres min. 6 mcy
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

W zamian oferujemy:

  • Stawka 12,50-13,00 € brutto / h + dodatek z pracę w systemie zmianowym + dodatek w postaci 1 dnia płatnego, dodatkowego urlopu, po przepracowanym miesiącu
  • Opłacony bilet lotniczy do Finlandii
  • Zapewnione szkolenie i opieka koordynatora w miejscu pracy
  • Zapewnione zakwaterowanie odpłatne w kwocie do 400 euro/mc
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
Aplikacje:
Prześlij swoje CV (w języku polskim lub angielskim) za pomocą przycisku: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.