DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 17 EUR/h
  • Firma: Kowalski Engineering OU
  • Kontakt: Tomasz Kowalski
  • Telefon: 785991567
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator CNC
Kowalski Engineering OÜ na potrzeby projektów realizowanych na terenie Finlandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Operator CNC prasy krawędziowej
Miejsce pracy : Finlandia,
Miasto: Laitila.

OBOWIĄZKI:
  • obsługa prasy krawędziowej CNC Amada,
  • ustawiania parametrów gięcia za pomocą panelu  kontrolnego,
  • odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji technologicznych w języku angielskim.

WYMAGANIA :

  • doświadczenie w obsłudze pras CNC,
  • język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym (min. poziom B1) – warunek konieczny,
  • umiejętność ustawiania parametrów procesów technologicznych za pomocą panelu,
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
  • gotowość pracy w Finlandii.

OFERUJEMY :

  • fińska umowa o pracę,
  • praca na długi okres czasu,
  • pełne ubezpieczenia w  Finlandii,
  • pomoc w rejestracji podatkowej oraz sprawach urzędowych w Finlandii,
  • pomoc i rozliczenie podatku w Finlandii,
  • stawka podstawowa 17,00 € brutto/h na okresie próbnym (6 miesięcy),
  • dodatek za pracę na drugiej zmianie 14:00 – 22:00 w wysokości 1,23€/h brutto (ok. 1 € netto),
  • dodatek za pracę na trzeciej zmianie  22:00 – 06:00, w wysokości 2,26€/h brutto (ok. 2 € netto),
  • 40 godziny system pracy,
  • nadgodziny płatne 50% i 100% za pracę w dni ustawowo wolne od pracy w Finlandii,
  • wypłata płatna 2 razy w miesiącu,
  • możliwość wykorzystywania nadgodzin na poczet przyszłego wolnego i np. zjazdów do Polski, przeliczanych w relacji 1 godzin nadgodzin do 1 godzina  dodatkowego urlopu,
  • ubrania  robocze oraz buty opłacone przez  firmę,
  • płatny urlop 24 dni w roku lub rekompensaty za jego niewykorzystanie,
  • dodatek urlopowy wg przepisów fińskich,
  • organizację i opłacenie pierwszego i ostatniego przelotu do i z  Finlandii,
  • opłacony transport lokalny,
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie zorganizowane przez firmę (z internetem) odpłatne w kwocie 160 – 240 €/m-ce,
  • istnieje możliwość rozpoczęcia pracy bezpośrednio u naszego  Klienta po upłynięciu  6 miesięcznego okresu  pracy (warunkiem jest obopólne zainteresowanie stron kontynuowaniem współpracy),
  • termin rozpoczęcia pracy do ustalenia (w przeciągu 2  tygodni od akceptacji kandydata).

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przez ze mnie aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Informujemy, w ramach realizacji założeń Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, że na potrzeby Grupy Kowalski dane osobowe są przetwarzane przez EPC Contract LTD, z siedzibą, Office 900, 321-323 High Road, Chadwell Heath, Essex, RM6 6AX. United Kingdom.
Dane przez Państwa przesłane, są przetwarzane przez Grupę Kowalski wyłączne do celów zatrudnienia w ramach Grupy.